Kontakt oss

Posthuset
CoWork holder til i Mesh Youngstorget.
Møllergata 6, Møllergata 8, 0179 Oslo
CoWork AS, Postboks 72, Sentrum 0101 Oslo
Org.nr: 917 535 450
E-post: hei@cowork.no

Behov for hjelp med din din digitale endringsreise?

Hva sier du til en uforpliktende (digital) kaffe hvor vi kan snakke om muligheter?
Ja takk, til kaffe >>

Ane Weie Nilsen

CoWorker
+47 416 60 901ane@cowork.no

Arnstein Andreassen

CoWorker
+47 408 53 975arnstein@cowork.no

Christian Rieck

CoWorker
+47 934 95 475rieck@cowork.no

Eskil Teigen

CoWorker
+47 915 62 026eskil@cowork.no

Frode Langseth

CoWorker
+47 414 51 524frode@cowork.no

Ingvild Stølen

CoWorker
+47 923 20 360ingvild@cowork.no

Linn Therese Lauritzen

CoWorker
91920728linntherese@cowork.no

Mats Frantzen

CoWorker
+47 954 20 449mats@cowork.no

Mufrid Krilic

CoWorker
+ 47 992 45 846mufrid@cowork.no

Nils Arve Sandberg

CoWorker
+47 480 26 777nilsarve@cowork.no

Rune Ulvnes

CoWorker
+47 934 01 522rune@cowork.no

Therese Børter

CoWorker
+47 907 02 764therese@cowork.no

Victor Sanchez Barrera

CoWorker
+47 995 31 313victor@cowork.no

Vil du bli en CoWorker?

Ta kontakt med oss
post@cowork.no