CoWorkere

Ane Weie Nilsen

CoWorker
+47 416 60 901ane@cowork.no

Arnstein Andreassen

CoWorker
+47 408 53 975arnstein@cowork.no

Christian Rieck

CoWorker
+47 934 95 475rieck@cowork.no

Eskil Teigen

CoWorker
+47 915 62 026eskil@cowork.no

Frode Langseth

CoWorker
+47 414 51 524frode@cowork.no

Ingvild Stølen

CoWorker
+47 923 20 360ingvild@cowork.no

Kristine Sundt Lorentzen

CoWorker
+47 932 16 768kristine@cowork.no

Linn Therese Lauritzen

CoWorker
+47 919 20 728linntherese@cowork.no

Mats Frantzen

CoWorker
+47 954 20 449mats@cowork.no

Mufrid Krilic

CoWorker
+ 47 992 45 846mufrid@cowork.no

Nils Arve Sandberg

CoWorker
+47 480 26 777nilsarve@cowork.no

Reinert Kamøy

CoWorker
+47 454 86 814reinert@cowork.no

Rune Ulvnes

CoWorker
+47 934 01 522rune@cowork.no

Therese Børter

CoWorker
+47 907 02 764therese@cowork.no

Tobias Karlsen

CoWorker
+47 971 67 330tobias@cowork.no

Vil du bli en CoWorker?

Ta kontakt med oss
post@cowork.no

Behov for hjelp med din digitale produktreise?

Hva sier du til en uforpliktende (digital) kaffe hvor vi kan snakke om muligheter?
Ta gjerne en kaffeprat